متن دلخواه خود را جهت جستجو اینجا بنویسید

  • Info@dr-eskandarzamani.ir
  • 02122814518
طرح لبخند هالیوودی

هر آنچه باید در مورد طرح لبخند هالیوودی بدانید

باید بدانید که داشتن دندان هایی سالم و زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود و همچنین کمک می کند تا لبخندی زیباتر داشته باشید. . برای رسیدن به لبخند هالیوودی و شیک ممکن است تغییراتی در فرم لثه، طول دندان، فاصله و برجستگی دندان ها ایجاد شود تا در نهایت لبخندی زیبا حاصل شود. در واقع رابطه مستقیمی بین اجزای صورت، اندازه ها و رنگ و شکل آنها در ترکیب با یکدیگر وجود دارد که رعایت تناسب این روابط چهره را خواستنی و دوست داشتنی می کند.

باید بدانید که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بخصوص در زمینه دندانپزشکی هر فردی با توجه به اینکه از چه مشکلی رنج می برد می تواند آن را درمان کند و کلینیک دندانپزشکی دکتر اسکندر زمانی که یکی از معتبرترین و مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در سطح شهر تهران می باشد که به شما کمک می کند تا لبخندی زیبا یا به اصطلاح لبخند هالیوودی داشته باشید. منظور از لبخند هالیوودی به نمایش گذاشتن دندان ها و لثه ها در وضعیت مناسبی گفته میشود که با جذابیت خاصی روی چهره ی فرد کاندید  جلوه نمایی میکند و او را زیباتر مینمایاند .

این فرآیند بهبود لبخند و داشتن لبخند زیبا است که توسط دندانپزشک زیبایی (کلینیک دندانپزشکی زیبایی) از طریق یک یا چند روشزیبایی دندان از قیبل لمینیت یا لامینیت ، ونیر یا کامپوزیت ونیر، باندینگ دندان، کاشت دندان و سفید کردن دندان یا بلیچینگ و روکش گذاری با روکش های فول و تمام سرامیک دندان ، اصلاح لبخند لثه ای و غیره انجام می شود .

با این روش ها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد در دندان ها اصلاح می شود و لبخندی زیبا و جذاب به داوطلب اصلاح طرح لبخندهدیه می شود. اگر بخواهیم در رابطه با این خدمات با شما صحبت کنیم باید بدانید که شما به راحتی می توانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر اسکندر زمانی از تمامی این خدمات با بالاترین کیفیتی که میشناسید آشنا شده و از آنها استفاده کنید.

اما نکته ای که برای رسیدن به لبخند هالیوودی وجود دارد این است که لازم نیست تنها افرادی که از دندانهایی نامرتب و خراب رنج می برند از آن استفاده کنند حتی برای کسانی که دندان های خوب و سالم دارند نیز گاهی با تغییراتی کوچک در فرم و یا سفید کردن دندان ها می توان تغییر مثبت و چشمگیری را در ظاهر شخص ایجاد نمود.

انواع روش های ایجاد لبخند هالیوودی

در کلینیک دندانپزشکی دکتر اسکندر زمانی برای ایجاد طرح لبخند هالیوودی از روش های زیادی استفاده میکنند که در این قسمت به معرفی برخی از آنان می پردازیم.

  • باندینگ دندان

باید بدانید که باندینگ دندان یک روش دندانپزشکی مطمئن و بی خطر می باشد که برای دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که ترک خورده و یا تغییر رنگ داده است. همچنین از این روش میتوان برای حذف فضاهای خالی بین دندان ها و نیز تغییر اندازه یا شکل دندان استفاده کرد. این روش در زمان کم و کمتر از یک ساعت امکان پذیر است. در باندینگ دندان می توان از بهترین رنگی که با دندان فرد مطابقت دارد برای تغییر رنگ دندان استفاده کرد.

  • ونیر پرسلاین یا لمینت دندان

لمینت دندان ها که امروزه در بین بسیاری از بازیگران و افراد جامعه طرفدار پیدا کرده است یکی از گام هایی است که برای داشتن لبخند هالیوودی می توانید طی کنید. لمینت دندان (لمینت بدون تراش) که یک نوع روکش محسوب می شود بر روی دندان ها قرار می گیرد و به این ترتیب مشکلات ظاهری آنها همچون خراشیدگی، کجی، و تغییر رنگ را پنهان می کند. فقط در طول دو جلسه درمانی، لمینت دندان می تواند به شما یک لبخند حیرت انگیز هدیه دهد.

  • روکش دندان

یکی دیگر از خدماتی که می توانید در کلینیک دندانپزشکی دکتر اسکندر زمانی دریافت کنید روکش دندان می باشد که به عنوان یک روش ترمیم سریع دندان های آسیب دیده در بین دندانپزشکان شناخته شده است. این روکش از جنس سرامیک با دوام می باشد مطابق با رنگ طبیعی دندان ها انتخاب می شود و هیچگونه آسیبی را نیز به دندان ها وارد نمی کند.

  • پر کردگی به رنگ دندان

یکی از مسائلی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند این است که وقتی دندان هایشان خراب می شوند و آن را با استفاده از فلزی قدیمی پر میکنند این پر کردن به رنگ سیاه بوده و تضادی را با رنگ دندان های آنها ایجاد می کند. اما در کلینیک دندانپزشکی دکتر اسکندر زمانی برای اینکه دندان ها ظاهری زیبا و همچنین لبخند هالیوودی به بیماران خود هدیه کنند در هنگام پر کردن دندان ها از مواد کامپوزیت دندانی سفید استفاده می کنند که ایمن تر از روش های قدیمی بوده و همچنین زیباتر جلوه می کند.

  • کاشت دندان

وقتی یک یا چند دندان خود را به دلایل مختلف از دست می دهید مطمئنا اعتماد به نفس شما از دست می روید و تمایلی به صحبت کردن با دیگران و به نمایش گذاشتن دندان های خود ندارید. از همین رو در کلینیک دندانپزشکی الهیه برای از بین بردن این مشکل کاشت دندان یا همان ایمپلنت را به بیماران خود توصیه می کنند این روش علاوه بر اینکه دندان هایی سالم و تازه در اختیار شما قرار میدهد باعث می شود تا لبخند هالیوودی نیز به دست آورید. برای انجام این کار نیاز است که دندانپزشک مربوطه در کلینیک دندانپزشکی الهیه از یک انکور برجسته برای روکش دندانی یا بریج ( پل دندان ) استفاده کند.

تمامی مواردی که در قسمت بالا برای شما ذکر کردیم بخشی از راه هایی بود که شما را در رسیدن به لبخند هالیوودی کمک می کند و درکلینیک دندانپزشکی الهیه می توانید به آنها دست پیدا کنید. مطمئنا با کمی تامل و تحقیق به این مهم دست پیدا خواهید کرد که داشتنلبخند هالیوودی و زیبا علاوه بر زیبایی و جذابیت اعتماد به نفس شما را نیز افزایش خواهد داد.

ایمپلنت های دندانی

جایگزین دندان های گمشده

پروتزهای دندانی

بازگشت لبخند شما

تاج دندان

صرفه جویی در دندان های طبیعی

ونیر دندان

تکمیل لبخند شما

صفحه اینستاگرام مرکز

به روزترین مطالب دندانپزشکی

گرفتن وقت اینترنتی

Info@dr-eskandarzamani.ir

ساعت کاری مرکز

شنبه تا پنجشنبه - 8:00 - 17:00

آدرس مرکز

دولت(کلاهدوز) بین دیباجی و اختیاریه ساختمان پزشکان 450 پلاک 111 طبقه 1 واحد 8